بالاست اضطراری

بالاست فوق یک سیستم کامل اضطراری برای لامپ فلورسنت می باشد که بصورت دائم کار، هم روشنایی لامپ فلورسنت ۳۶W را تامین می کند و نیز باطری را شارژ می کند.

بالاست اضطراری
تنها با داشتن این بالاست و یک باطری خشک۱۲V و یک لامپ فلورسنت ۳۶W می توانید یک سیستم برق اضطراری دائم کار با کیفیت عالی داشته باشید.

مشخصات:

* جمع بندی کل سیستم اضطراری در یک پکیج
* کم مصرف، کم حجم و سبک، ابعاد (Cm 33×2/3/2×4) وزن (۲۵۰ Gr)
* قابلیت اتصال باطری ۱۲V با آمپر ساعت متنوع از ( باطری ۱۲V/1.2AH پنجاه دقیقه نوردهی تا ( باطری ۱۲V/7.2AH 5/3 ساعت نوردهی).
* دارای (۰.۹۶) pF و قابلیت کار کرد برق ورودی DC AC
* سیستم شارژ قطره ای و کنترل ولتاژ باطری

طرز کار کرد مدار: وقتی برق شهر به ترمینال ورودی بالاست وصل می گردد لامپ فلورسنت با برق شهر توسط بالاست الکترونیکی روشن می شود و در همین حال باطری نیز از طریق مدار شارژ می گردد.
در صورت قطع برق شهر، لامپ فلورسنت بصورت اتوماتیک از طریق باطری و اینورتر مربوط روشن خواهد شد و نسبت به آمپر ساعت باطری مربوطه، نوردهی خواهد داشت.
در بالاست های فوق سیستمی تعبیه شده که وقتی ولتاژ باطری به نه ولت می رسد مدار اتوماتیک قطع می گردد تا ولتاژ باطری به صفر برسد و به این ترتیب عمر بالایی داشته باشد.

مدار چراغ اضطراری EMERRGENCY

مدار چراغ اضطراری EMERRGENCY

مدار چراغ اضطراری EMERRGENCY

تمام اتوماتیک خود شارژ

در رنجهای ۲x8W الى ۲x40W

کیت فوق یک مدار چراغ اضطراری دو لامپ صنعتی است که بصورت دائم کار یعنی هم برق شهر و هم باطری مورد استفاده قرار می گیرد مدار در کل شامل سه ورودی و خروجی متفاوت می باشد.

طرز کارکرد مدار:

هنگام اتصال به برق مهتابی ها توسط بالاست الکترونیکی ۲۲۰ ولت تغذیه می گردد. باطری ها در مدت زمان ۲۰ ساعت شارژ کامل می گردد. بعد از قطع برق مهتابی ها توسط اینورتر ۱۲ ولت تغذیه می گردد و به مدت (۳-۲) ساعت در صورت شارژ کامل باطری نوردهی دارد. بعد از اتمام شارژ باطری و افت ولتاژ باطری ها (۹V)  مداراتوماتیک قطع می گردد تا مجدد شارژ و قابل استفاده گردد.

شرح ترمینالهای ورودی و خروجی:

۱-  ورودی اول: برق شهر ۲۲۰V 50HZ بصورت ترمینال سه پین که یکی بعنوان سیم ارت استفاده شده

۲-  ورودی باطری ها: که هم بعنوان تغذیه اینورترها استفاده می گردد و از همین قسمت نیز باطریها شارژ می گردد.

بصورت ترمینال دوپین که رعایت جهت پلارتیه باطری الزامی است.

۳- دو عدد خروجی برای روشنایی لامپهای فلورسنت بصورت ترمینال چهار پین.